Wonder

REVOLUČNÍ ZPŮSOB TVAROVÁNÍ POSTAVY POMOCÍ WONDER TECHNOLOGY!

Zpevníte tělo, zhubnete, posílíte svaly, zredukujete celulitidu!

WONDER nahradí 3 hodiny intenzivního tréninku v posilovně během 25 minut!

Intenzivní zeštíhlující kůra je 10 ošetření 1-2x týdně.  Dlouhodobě můžete wonder využívat jako efektivní náhradu za posilovnu, nebo své tréninky doplňovat tímto ošetřením jako to dělají vrcholoví sportovci a VIP osobnosti, které musí mít tělo v perfektní kondici a šetří čas.

WONDER je vhodný pro muže i ženy a všechny typy postavy. Působí na růst svalů a spalování tuků současně v šesti zónách – břicho, boky, hýždě, paže, přední a zadní stehna.

Výsledky estetické

* Úbytek tuku

* Nárůst svalů

* Viditelné zeštíhlení

* Redukce celulitidy

* Pevné hýždě

Výsledky zdravotní

* Zpevněný střed těla

* Zpevnění pánevního dna

* Lepší držení těla (méně bolestí zad)

* Zlepšení celkové kondice

Technologie WONDER je estetické zařízení, které kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy a selektivní neurostimulaci vysoké intenzity. Jedná se o nejsilnější technologii pro spalování tuku a budování pevného těla. Neuvěřitelných 52 000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalu. Skutečně 25 minut tréninku WONDER odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně.

Wonder technologie je nyní také jedním z nejžádanějších ošetření k liftingu a zvednutí hýždí. Celulitida a povislá pokožka jsou viditelně redukovány a svaly stehen a hýždí jsou zpevněné. Výsledky jsou opravdu překvapivé.

Od roku 2013 se technologie Wonder využívá ve vrcholovém sportu ve více než 60 zemích. Mnoho národních týmů a špičkových sportovců používá tuto techniku ke spalování tuku a budování svalů v rekordním čase. Wonder působí současně na 6 oblastí, zvyšuje sílu celého těla a také vytrvalost a rovnováhu.

Kontraindikace: těhotenství, šestinedělí, kojení, poruchy srážlivosti krve, kardiostimulátor a další přístroje a implantáty v těle, epilepsie a další neurologické poruchy, diabetes, věk pod 18 let.

Cenik : 

Jedno ošetření: 1690,- (v ceně zapůjčení wonder obleku)
Osobní oblek wonder: 990,-

Základní balíček :

10 ošetření:  14 900,-

Možno platit také ve splátkách.

Permanentka ( pouze pro klienty po základním balíčku):

10 ošetření :  10 900,-

Wonder BODY
Wonder FACE

WONDER FACE – RADIKÁLNÍ OMLAZENÍ PLETI ZA 25 MINUT

ESTETICKÁ REVOLUCE – EXKLUZIVNÍ TECHNOLOGIE PRO OMLAZENÍ A ZPEVNĚNÍ OBLIČEJE

SYNCHRONIZOVANÉ TECHNOLOGIE – NEUROMUSKULÁRNÍ + RADIOFREKVENČNÍ

Nejmodernější a prestižní evropskou technologii WONDER FACE můžete exkluzivně vyzkoušet právě u nás! WONDER FACE je přístroj nové generace pro omlazení a zpevnění obličeje, který zpevňuje svalstvo. Díky tomu dochází neinvazivně k přirozenému a viditelnému omlazení obličeje a k jasnému rýsování obličejových kontur.

Jedná se o mimořádnou proceduru určenou pro ochablý obličej s nedostatečně pevnou pokožkou. WONDER FACE současně zlepšuje vzhled pokožky a zároveň zpevňuje obličejové svaly díky kombinaci synchronizované radiofrekvenční a neuromuskulární technologie.

  • Neuromuskulární emise působí přímo na obličejové svaly, zlepšuje jejich pevnost a to zejména v problematických partiích.
  • Radiofrekvenční technologie působí v hlubších vrstvách pokožky, podílí se na zlepšení stavu kolagenových a elastinových vláken a tím dochází k přirozenému liftingu pleti.

WONDER FACE PŮSOBÍ ZÁROVEŇ NA TŘI HLAVNÍ OBLASTI OBLIČEJE:

Zygomatická: Redukuje nosoretní rýhy a působí preventivně.

Frontální: Čelo, dochází k vypnutí oblasti a zlepšení svalového tonusu.

Platysma: Zlepšuje vzhled dvojité brady.

Kombinace neuromuskulární technologie a synchronizované radiofrekvence při obličejových procedurách WONDER FACE má mnoho výhod:

  • Hluboké omlazení obličeje: Radiofrekvence vytváří teplo v hlubších vrstvách pokožky, což podporuje tvorbu kolagenu a elastinu.
  • Svalová stimulace: Neuromuskulární technologie stimuluje obličejové svaly a tím zpevňuje kontury obličeje.
  • Zlepšená cirkulace: Teplo generované radiofrekvencí zvyšuje krevní oběh v oblasti procedury, což vede k zářivější pleti.
  • Neinvazivní procedura: Zcela neinvazivní, bezbolestná a příjemná procedura bez nutnosti jakékoliv rekonvalescence.
  • Viditelné výsledky: Jemnější, pevnější a omlazená pokožka po procedurách s neuromuskulární technologií a radiofrekvencí.

Je doporučeno absolvovat kůru procedur 1x týdně a poté udržovat ošetřeními s odstupem 4-8 týdnů.

WONDERFACE ZCELA MĚNÍ HRU NA POLI KOSMETICKÝCH OBLIČEJOVÝCH PROCEDUR